Zaprawa poranna, apel zaś na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, apel także na śniadanie. Pozostał w kolumnie zaspany, przede mną zostały moje Osoby – Pani Emilka i Kobieta Nikola. Niestety ale ja – pełni stanowili zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze oraz rozpoczęła je mocno ugniatać. Nikt nie zauważył, bowiem każdy pamiętał tylko o aktualnym, by się położyć. Westchnąłem cicho, a na ich postaciach pojawiły się uśmieszki.

– Dzisiaj o 2 w nocy na „krajową” polankę. – syknęła Nikola. – Wyłącznie spróbuj się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął już, nim się obejrzałem, szybko istniała 22 oraz ukrywali się do łóżek. Ustawiłem sobie budzik w zegarku na 1.45 oraz zasnąłem. A sen posiadał wysoki. Śniło mi się, iż ze wszelkimi paniami wyszli do lasu oraz ja stanowił ich obsługującym, musiałem każdej lizać stópki oraz wykonywać ich fizyczne fantazje. I szybko JEB! W materiale snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Założyłem się w szybkie dżinsowe spodenki oraz niebieski podkoszulek, natomiast do kasie przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze mam ze sobą, na jakiś wypadek). O 1.55 byłem na miejscu. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane wszystkie na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Oraz na stópkach tworzyły takie też buciki: czarne szpileczki na dużo wyrazistym obcasie z poznaną stópką. Gdy stanęły przede mną, teraz miałem dotyczyć „Hej”, natomiast one wybudowały do mnie swoje nóżki, a ja domyśliłem się, czego ze mnie oczekują. Dał się oraz ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola zostawiłam na ziemię jakąś czarną torbę sportową. Spoczęły na roli zaś kiedy gdyby zupełnie nic, dziewczyny… zaczęły się całować. One się całowały, i ja leżałem jak banalny oraz gapiłem się na nie. Jeśli spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to zarejestrował… jej wargi sromowe. Toż istniał słodki widok. Zajrzał do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, spośród jakiej wypływał soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co wykonuję także otworzyła mnie kopać po twarzy, a nawet oberwałem szpilką w oko. Kiedy w rezultacie mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z bólu, oraz z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z smutku, w rezultacie Nikola strzeliła mnie z liścia i zawarła mi usta ręką. Pozostał także dwa razy w brzuch, w boku zbiegł się spośród jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach oraz proponować, żeby przestała mnie torturować. Emilka, która jeszcze przyglądała się podeszła spośród ową sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko i zanim poszły w tłum, Emilka zawołała