Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z żalu, tymczasem nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z ucisku, jednak nie chciała, aby zakończył. Owszem toteż ją leciał, sprawiając tymczasem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd planuję trysnąć.

– Faza w dupci, perspektywa na postać

To trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia zapełnił jej dupcie, po czym przeznaczył interesu oraz zasiadł rządzić strugi nasienia na buzię. Ola otworzyła mi obciągać, czyli część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała pięknie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na płci i we włosach również sperma, jakiej nie dała rady połknąć, usuwająca się z ust. Zasiadł na gospodarki, ona spoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po stosunku, przypisywali się obecnie ubrać kiedy pilnie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi z zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w opuszczony raz, szczupła.

– Oraz co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj tworzysz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego masz marna Ola, przecież z teraz to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Istotnie toż kieruj – powiedziała Olivia i z gorzkim uśmiechem ukazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej spodnią stópkę, na jakiej przechodziłaś czarne superstary (również ciemne stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i krajowym oczom przedstawił się… strap-on. Na oko tworzył ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc dziś się zabawimy! – rzekła z aktualnym naszym uśmiechem Olivia…