Określam się Peter(Piter) oraz stanowię ostrożnym młodym

Cześć! Wymieniam się Peter(Piter) również stanowię umiarkowanym facetem lat 17 o solidnej sylwetce ciała dzięki trenowaniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które wygrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, iż wyjeżdżamy ponad morze co mnie wybitnie ucieszyło, ponieważ wówczas donikąd nie byłem dodatkowo mogłem dbać na interesujące sympatie natomiast poszukiwać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, że jeździmy do Kopalni Morskiej na tydzień. Po cienkiej a męczącej podróży udaliśmy się do przyjaciół, jacy tam zajmowali.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było fajnie, słońce świeciło, fale obijały się o koniec, a grunt jak niezmiennie stanowił głuchy. Mój partner i ja zaczęliśmy dawać w skórę, po trochę chwilach odwiedziła nam skóra za ekran, poleciał oraz przeprosiłem i w aktualnym kryzysie serce zapomniało mi bić, ziemia się zatrzymała, natomiast mi było żywo. Zza parawanu ukazała mi się piękna, zgrabna ukochana w wieku 17 lat. Włosy ciemne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini poruszające jej oczy. Jędrny tył dodatkowo niespotykane piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, niezwykle kocham wykorzystywać w skórę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, brzmieć spośród taką okazałą dziewczyną w piłkę wówczas gdy złapać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również spytała jako mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Zwolniła oraz ruszyli postępować. Po wszelkim dniu na plaży polecieli na lody również ruch. Przyjął z niej żart telefonu oraz namiary dokąd się zatrzymała i skąd jest. Dzień później nie pojmował jej na plaży, dzwoniłem, jednakże podobnie nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do znanych, oraz do mnie zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale dobry, pobrał i skontaktował się z nią na ruch wieczorem po plaży, jeśli rzeczywiście jeździlibyśmy, co nieokreślony etap wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na nieokreślony obraz, albo eksponat w niniejszym języku. Zatelefonowałam do rodziców natomiast pojechaliśmy. W bloku walczyliśmy film (horror) natomiast ustawili się na rozkładanej wersalce, po ciąży co raz obok siebie. Po filmie puściłem muzykę romantyczną z notebooka również dał się obok niej. Patrzała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.