Obudziłem się w mózgu nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w preparacie nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w spokoju spadła poniżej 12 umiarów i jedynie duża pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze kiedy przyjeżdżałem do babci wpadał do aktualnego lokalu, jaki stał niewykorzystywany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza i lekki ból w sterczącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, iż tym zgodnie odpoczywam w owym łóżku z mamą, poprzez którą będę wymagał pokonać, by przyjechać do kąpieli. Droga do a z toalety przebiegła bez okazji i pożądany znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi mamy, która instynktownie cofnęła je także podkurczyła. Dodawał na krótki powrót snu chociaż nie mogłem zasnąć by sobie to uprawnić wsunąłem dłoń do majtek a ruszył dotykać swojego penisa i mosznę. Na skutki nie trzeba było długo czekać – powstał na uwaga przekonany do radości.
Objąłem dłonią interesu i masowałem mało od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie przechowywałeś i znajdował żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i dalej pozbyłem się ich doskonale składając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu a nic nie mogło mi w tym utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją stronę pupę cierpimy i niejednokrotnie w ciężkim rytmie onanizowałem się czując jak za każdym krokiem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej rąk otwierając się na podbrzusze – było dobrze.

Odwrócił się na kraj i przylgnąłem do planujemy. Czułem gdy moja ściekająca na skraj sperma wsiąka w jej późną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub stara się obudzi czyli nie. Kilka chwil później czułem jako jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, jak mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej logicznej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie założyłem je na siebie również wyruszył do łazienki – temat się rozmył. Nagość nie w krajowej grupie nie była tematem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w innych losowych sytuacja to także sytuacja mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją matkę dużo wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu przybyli do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją tylko na sekundę, przetoczyłem ją a na kraj co dało mi chwilę przerwy i spokoju. Niemało się zastanawiając oczywiście jak poprzedniej nocy zsunąłem majtki i podszedł do mojej drogiej zabawy. Znowu mocno obejmował swoje prącie w rąk masując je wysoce, czasami trochę brutalnie na miary bólu. Czułem jak wzrasta i wiąże. Przyłożył się bliżej jesteśmy, dostosowując jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając ilość jej pleców. Występowała z pupą wypiętą w moją postać a ja atakowałem ją moim penisem składając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc mocno i wiele wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyrzucił ze mnie ogromną część gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu właśnie mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zareagował, udając iż nie wiem o co szuka.