Nazywam się Jamie, i to jest historia o tym

Nazywam się Jamie, i to jest historia o tym, jak poszedłem z kochającej matki, do kurwy mojego syna.

Wszystko zaczęło się, kiedy postanowił lecieć do Buffalo, aby odwiedzić mojego syna. Minęło kilka lat od czasu, kiedy widział go po raz ostatni, głównie ze względów pieniężnych. Uczęszczał College w Buffalo i był na tyle szczęście, aby zdobyć pracę w prawo z bramy z powodu jego internowania. Kupił miejsce około godziny poza Buffalo i był dobrze do tej pory. Nie widziałem go, ponieważ był 19, nieco wychudzony i niepewna. Teraz on będzie 23, a wkrótce 24 i inne niż kilka zdjęć widziałam na Facebooku, nie miałem pojęcia, czego się spodziewać z nim.
woman-466130_1280
Chciałbym także oświecić trochę o sobie. Jestem 43, o długości ramion włosy, brudne blond, z małej piersi pucharowych, ważą około 105 funtów, jestem 5 ‚2 „i mają dużo piegów. Ożeniłem się wcześnie, w wieku 17 lat, i miał mój syn, Mikey (co mam do niego zadzwonić, wszyscy nazywa go Michael), kiedy byłem 18. Kiedy miał trzy, mój mąż, jego ojciec zmarł, a ja byłem single odkąd. Próbowałem wiele randek i rzeczy, ale większość mojego życia, po tym było dbanie o Mikey, czasami konieczności pracy 2 miejsc pracy tylko, żeby przetrwać. Biegnę do pracy z domu biznesowych teraz gdzie freelance dużo pracy, jego dobre pieniądze i nigdy nie trzeba zmieniać z piżamie.

W każdym razie, gdy samolot wylądował na lotnisku, złapałem mój bagaż i skierował się na zewnątrz. Padał śnieg, zimno, nieszczęśliwy, tak jak się spodziewałem Buffalo być, ale chciałbym dowiedzieć się, jak dużo lepiej miasto naprawdę jest później. Znalazłem Mikey stojąc na zewnątrz, w pobliżu czekającego samochodu, Dodge Challenger, ze znakiem, że tylko do odczytu „Cześć mamo!” Widziałam go przed nim mnie i podszedł do niego. On uśmiechnął się od ucha do ucha, kiedy zobaczył mnie i dał mi wielki uścisk, a potem wziął moje torby i umieścić je w bagażniku, a kiedy wszyscy byliśmy i rozliczone, udaliśmy się w kierunku swego domu.

Jazda tam wszyscy mówią, e cokolwiek mógł myśleć mówić lub mówią o zrobiliśmy. Rozmawialiśmy przez telefon dużo, ale jak większość ludzi wie, twarzą w twarz rozmowy -to zawsze były lepsze. Próbowałem na kilka razy, aby uzyskać dobry pomysł, jak wygląda teraz, ale miał ciężki płaszcz zimowy dalej. Był przystojniejszy niż pamiętam, jego linia szczęki bardziej zdefiniowane, a jego fryzura nie była tak Shaggy i uciążliwe, jak to było, kiedy wyszedł.

Około półtorej godziny później, głównie z powodu śniegu podejmowania dość śliskie drogi, dotarliśmy do jego domu. Była to skromna opowieść, z dużym otwartym salonem i jadalnią, połączony z kuchnią z pół ściany, więc można zajrzeć do salonu z kuchnią, 2 sypialni, dużej łazienki i kilku szaf. Gdy weszliśmy do domu, Mikey wziął mój płaszcz, wiszący go za drzwi, i wziął moje torby do drugiej sypialni. Wszedłem do salonu i usiadł, zajmując miejsce w podczas gdy to zrobił. Był to niewielki moment, niewygodne, ale byłem tak szczęśliwy, że tu jestem. Gdy Mikey wróciła do pokoju, nie mogłem go widzieć teraz znacznie lepiej. Stał stopę wyższy niż ja, włosy, teraz trochę kudłaty, był kasztanowych i krótkie, i wydawało się, że dostał jakiś mięsień na niego. Nie jest to dużo, ale wystarczy, że pokazał, bez konieczności zaglądania zbyt mocno. Dostał nas obu drinka, a my nadal rozmawiać godzinami, śmiech, płacz, i wszystko pomiędzy. Cztery lata naprawdę oprócz pozwala emocje budować.

Przed zbyt długo było późno i oboje poszli spać, Mikey mówiąc, że miał dla mnie niespodziankę w godzinach porannych i że muszę się obudzić wcześnie. Zmieniłem i określić, łóżko miał być całkiem wygodne. Nie trzeba było mnie długo zasnąć, ale myślałem, jak ja o tym, jak bardzo kocham mojego syna, jak dobry on wyglądał teraz, a jak dumny jestem z nim.

********************

Kiedy obudziłem się rano, to było tuż po 6 rano, po Mikey ustawić alarm w moim pokoju, musiałem go znaleźć i go wyłączyć. Poczułem parzenia kawy w drugim pokoju, a zmienia się w coś innego niż piżamie, które były nieco ujawniających, ale jeśli mieszkasz sam w moim wieku, jedynymi osobami, które je zobaczyć jesteś i kimkolwiek chcesz patrzeć na ciebie im.