I przyszedł do jadalni, aby zobaczyć jaja

I przyszedł do jadalni, aby zobaczyć jaja, kiełbasa i kawa czeka na nas i jedliśmy śniadanie, ja pod wrażeniem, ponieważ nie mógł gotować pudełkową makaron z serem, zanim wyjechał do college’u. Rozmawialiśmy trochę, pytając, jak oboje spaliśmy i rzeczy, i mówić o tym, co planuje się na dzień.
woman-499756_1280
„Być może chcesz, aby ubierać się dużo cieplej,” powiedział mi: „mamy zamiar jechać na ryby na lodzie.
„Połowy na lodzie?” Spytałem bardziej, że pomysł zaskoczył mnie niż cokolwiek innego. Kochałem połowów w miesiącach letnich, ale nigdy nie próbował robić to w zimie.
„Tak, myślę, że Ci się spodoba” powiedział z uśmiechem. Uśmiech był uczciwy i przystojny na niego, a jeszcze tak rano zdałem sobie sprawę, jak atrakcyjna jest. Moje oczy zaczęły wędrować nad nim, spuszczając funkcje. Po kilku sekundach to wahałem, po czym zatrzymał się, zdając sobie sprawę, to był mój syn po wszystkim. Kiedy spojrzał na niego, on nie wydaje się zauważył moje ogling go głównie dlatego mogę powiedzieć, że robi to samo dla mnie, a kiedy zdał sobie sprawę, że teraz, patrząc na niego, szybko chwycił się talerze, kazał mi go dostać w niektórych cieplejszych ubrań, i rzucił się w jego sypialni, by się zmienić.

Poszedłem do mojego pokoju, aby zmienić i nie mogłem w to uwierzyć. Byłem oko humping mojego syna, gdy robił to samo dla mnie. Co do cholery się stało z nami? Ciągle berating siebie za patrząc na niego tak, jak zrobił, a ja umieścić na dodatkowych warstw w zasadzie wszystko, a następnie spotkał się Mikey w drzwiach do domu. Dał mi zimowy płaszcz, rękawiczki i kapelusz, i poszliśmy na zewnątrz.

Śnieg był przynajmniej stóp wysokie, ale obiecał jego samochód będzie zrobić to przez niego, a wraz z nim jest napęd na 4 koła, to jednak o wiele łatwiejsze, niż się spodziewałem za marki i modelu miał. Mamy tylko jechał około pięciu minut i przybyliśmy na małym jeziorku znajdującym się w parku stanowym. Zrobił kilka przedmiotów, które miał do połowów pod lodem na plecach, w tym maszyny do wycinania otworów, kadzi, przynęty, i kilka platform do połowu ryb dalej. Postawił wszystko na sanki i wyszliśmy na jezioro z trochę trudności, a śnieg był wyższy nad jeziorem, a wykopane miejsce z łopatą śniegu. Następnie Mikey popełnił pięć otworów o maszynach, beczki nadmiar lodu z kadzi, przynętą linie, i upuścił je.

Rozmawialiśmy więcej, siedząc na dwa rozkładane krzesła, trzymając się zajętych podczas gdy ryby, mamy nadzieję, że nasz przynętę. Moja rozmowa z nim w jakiś sposób znalazł się na temat swojego życia seksualnego, który tak samo jak ja był zakłopotany, aby zapytać go o chciałam wiedzieć o nim głęboko.

„Będę szczery Mamo, ja nie miałem seksu na jakiś czas, prawdopodobnie od drugiego roku>”

„Dlaczego niektórzy długo?” Zapytałem, intryguje, dlaczego miałby czekać, zwłaszcza z szansy na seks z wieloma Koleżanki.

„Szczerze mówiąc, byłem w związku z kobietą, a ja myślałem, że ją kocha, ale byłem bardziej skupiony na niej więcej niż szkoły, a moje oceny zaczął cierpieć, więc zerwała. Teraz, z mojej pracy, jestem trochę za mąż do niej, co jest w porządku, kocham moją pracę, ale ja po prostu nie znaleźli jeszcze nikomu. ”

Jego mi odpowiedział zaskoczony. Większość facetów spróbować paznokci, jak wiele dziewcząt, jak mogą one w college’u i Mikey był bardziej skupiony na utrzymaniu jego oceny, na które pracowały dla niego, ponieważ on został zatrudniony tak szybko po szkole. Niemniej jednak, chciałem pogoni wątek dalej, zastanawiając się, jak bardzo pragnął kobiety, ale powstrzymał się znowu wymyślając sobie za chęć mój syn w ten sposób.

Krótko po „talk sex” A ryby uderzył w linię, to był mały bas, nic specjalnego, ale potem dwie kolejne linie miały na ryby, i pospieszył za te oddzielone. Mikey trochę się SUNFISH i złapałem dużego szczupaka, którego północną Mikey zrobił zdjęcie mnie. Spędziliśmy kilka godzin więcej, łowienie ryb o kilka więcej, żaden z jakąkolwiek rzeczywistą wielkością, a wiatr zaczął pick-up. Zimny zaczął się gryzie wtedy, i oboje zgodzili się wrócić do domu, a my szybko.

Kiedy dotarliśmy z powrotem w domu Mikiego, staraliśmy się odkleić tyle warstw ile się dało w drzwiach, jak śnieg utknął na całym naszych ubrań. Pomimo, że na zimno, z tym wielu warstw, ty dużo, co jest częścią dlatego, gdy wiatr się wzmaga masz taki zimny pot. Dostałem się do mojego t-shirt i spodnie, a Mikey usunięto wszystko, ale to samo. Potem zdjął koszulkę i spojrzał na niego. Jego klatki piersiowej i brzucha były umięśnione, nie nadmiernie, ale nie wydaje się być dowolny tłuszcz na nim albo. Potu błyszczały na jego skórze, a gdy się odwrócił, jego powrót był równie stonowana. Szczerze znalazłem się coraz włączony i stosując każdą uncję woli miałem, odwrócił wzrok.

Zobaczcie więcej tutaj: fakbuk.pl sex w okolicy oraz na tej stronie – anonse-panow.net.pl gej oferty