Oto co się stało według Chris

Oto co się stało według Chris:

rodziny Chrisa odwiedzał przyjaciół w ich domu w ciągu poprzedniego tygodnia, a Chris Skonczylismy bardzo późnym wieczorem. Miał też skończyło się uwieść – i zaczyna ssać jego penisa – przez starszego chłopca, który był członkiem rodziny, że rodzina Chris był wizyty.
22
Ta „nieprzewidziane zdarzenie” miało miejsce, gdy obaj chłopcy byli sami w sypialni starszego chłopca na górze, a reszta rodziny Chrisa i członków rodziny drugiego chłopca były wciąż na dole.

Chris poszedł na powiedzieć, że ten starszy chłopiec był rzeczywiście w jego wczesnych 20-tych (co oznaczało, że był to technicznie nie jest już chłopcem poradnik www, ale to, co Chris wołała go w każdym razie), a on wciąż mieszka w domu, podczas gdy on jechał na studia.

Chris stwierdził również, że nie czuł się wspaniale uzyskać jego penisa do dupy. I powiedział mi, że również przeszli do bani starszy chłopiec penisa, zanim skończyła się ich seksualnego tej nocy.

Moje usta szeroko otwarte wisiał w odpowiedzi na wszystkie te „nieoczekiwane wieści.” Wszystko, co myślę w tym czasie był, mój Boże! Dlaczego Chris zrobiłby coś takiego? Wiem, że lubi dziewczyny dużo. A więc nie jest to zdecydowanie „homo”. Więc dlaczego pozwolił, że starszy chłopiec ssać jego penisa?

Oczywiście, w głębi, już znał odpowiedź na to pytanie: Chris musiał zostały uczucie bardzo napalony na czasie.

A dzisiaj, w naszym domu pieszo od centrum handlowego, Chris właśnie stało się dla mnie oczywiste, że czuł się wystarczająco napalona chce mieć seks ze mną. Aby powiedzieć prawdę, to był rodzaj pochlebne, w dziwny sposób. I wciąż nie był pewien, co o tym wszystkim.

W tym momencie, Chris i ja szliśmy przez ogromną, miasta-blok-wide, prostokątnym kształcie dziury w ziemi, że my, dzieci z sąsiedztwa miłością „The Pit”. Otwór ten miał dość-stromo nachyloną, piaszczyste ścian które spadły co najmniej 100 stóp lub więcej. A na samym dole, nie było duże porzucone maszyny metal, który był częścią fabryki cementu / kamieniołomu, które kiedyś pracować w środku PIT wiele lat wcześniej.

Mój przyjaciel nagle zatrzymał się i zapytał mnie, bardzo cicho w spokojnym łagodnym głosem: „No, nie chcesz dać mi ssać penisa, czy nie?”

„Nie wiem”, odpowiedziałem szczerze.

„Och, daj spokój,” Chris goaded mi: „Nie bądź takim mięczakiem. Myślałem, że powiedziałaś mi na drugi dzień, który chciał wiedzieć, co to ochotę, aby uzyskać Dicka zasysane „.

„I nie powiedzieć. Ale mam na myśli przez dziewczynę. Nie przez innego faceta, „powiedziałem, zacząłem powoli znów chodzić, i Chris nadal spacerować wzdłuż obok mnie.

„Co to za różnica?” Spytał Chris. „Usta Usta właśnie. Bez względu na to, czy w jamie ustnej należy do dziewczyny lub faceta, to nadal będzie tak samo dobry dotyk wokół penisa. I to, co naprawdę się liczy, prawda? ”

„Tak, chyba masz rację”, ale w końcu przyznał, po rozmyślałem nad rzeczy w moim umyśle przez kilka chwil.

„No i co?” Chris zapytał: „Chcesz mnie ssać penisa, czy nie?”

„Nie wiem. To znaczy, jeśli ktoś kiedyś znajdzie out– ”

„Nie martw się. Nie będzie” Chris szybko przerwane. „Obiecuję, że nie będę nigdy nikomu innego, jeśli tego nie robią.”

„Ale po prostu powiedział mi o tym starszego chłopca, który zasysane penisa w zeszłym tygodniu.”

„Tak. Ale ja nie obiecywał mu, że nie powie nikomu indziej „Chris powiedział sarkastycznie, i oboje się roześmiał, łamiąc napięcie trochę. „No, co ya powiedzieć?”

I nie odpowiedział na pytanie Chrisa. Zamiast tego, po prostu w milczeniu patrzył na niego przez chwilę.

„Och, daj spokój. Gwarantuję, że Ci się spodoba,” upierał się: „Jestem naprawdę dobry w Dicka ssania. Przynajmniej, to co, że starszy chłopiec powiedział mi. A ja uwielbiam ssać penisa teraz, jeśli pan pozwoli. ”

„W porządku. Oczywiście, „odpowiedział strona www w końcu, bo zatrzymał się, odwrócił się do Chrisa, a potem skinął głową kilka razy. Najważniejsze było to, że był gotów spróbować, jeśli nie z innego powodu, niż dowiedzieć się, co się ssać mojego penisa byłyby podobne. Innymi słowy, moja własna ciekawość seksualną skończyło się dając mi wszystko motywację potrzebne. Oczywiście fakt, że mój penis już zaczęły rosnąć tylko wewnątrz moje spodnie przyczynili się moja decyzja jeszcze łatwiejsze dla mnie.

„Więc gdzie chcesz robić to co?”, Zapytałem.

„Dokładnie tam,” Chris powiedział, wskazując w kierunku studni.

Wtedy Chris popełnił lini prostej do dołu, a ja za nim ciekawie, nie bardzo wiedząc, czego się spodziewać w przyszłym.

Chris końcu zatrzymał się w połowie drogi w dół do dna studzienki, a następnie dał mi usiąść. Usiadłem więc na dół-nachylona piaszczystej ścianie, z moje stopy skierowaną w dół w kierunku dna studni.

„Czy jesteś pewien, że chcesz to zrobić tutaj?”, Zapytałem Chris, wskazując na jednej stronie wykopu, który był jedynym boku Pit graniczy z głównych ulic miasta. Widziałam tylne ściany kilku przedsiębiorstw, z których większość okazał się być zamknięty na czas. Ale co tak naprawdę dotyczyła mnie był duży kompleks apartamentowy.