Jeśli ta historia wydaje się znajome

Jeśli ta historia wydaje się znajome, to może być, bo pierwotnie opublikował je na tej stronie w pięciu powiązanych oddzielnych-but-historie, a może masz już przeczytać jedną z tych opowieści. Jednak wybrałem do dalszej edycji i publikować te pięć historii jako jeden kompletny nowela długości historii, składa się z pięciu oddzielnych rozdziałach (odpowiednio są określone w tej historii jako „kamienie milowe”, zamiast „rozdziałów”). I tylko dla porządku, ta historia jest tak prawdziwe, jak mogę ewentualnie je, podczas gdy w tym samym czasie, utrzymując ją w zgodzie z wytycznymi historia wydawniczych tej strony.
11
Aż do czasu, że po raz pierwszy opublikowanej te pięć oddzielnych „horny friend” historie szeregowo do tej strony, nigdy nie powiedział nikomu o mojej młodzieńczej bi relacji wcześniej – z jednym wyjątkiem mojej żony, Bea (nie jej prawdziwe Nazwa).

Powiedziałem Bea o wydarzeniach w sekcji sex rozmowy Milestone 1 niniejszego historia jednego popołudnia, na początku naszego związku, a ona i ja leżeliśmy nago w łóżku razem, rozmawiając ze sobą i żartobliwie pieszczoty nawzajem swoje genitalia, przygotowując się do seksu , Przedmiotem naszych byłych kochanków pojawił się w rozmowie, i wtedy zdecydowałem, że to wreszcie właściwy czas dla mnie, aby dzielić się pierwszy z moim ciąg „brudnych tajemnic” z Bea.

Udałem się do opisania przez Bea szczegółowo raz pierwszy w moim życiu dorosłego stylu, orgazm zorientowane na seks z inną osobą. I to właśnie sekcja Milestone 1 tej historii chodzi. Mam nadzieję, że lubisz czytać, a także poznawanie innych imprez etapowych, że zdecydowali się podzielić się z wami w tej historii.

Jestem oversexed, 60-letni, żonaty mężczyzna, który został zmuszony znosić Boga okropne doświadczenie podnoszone jako Mormona. Podczas mojego wczesnego dzieciństwa praktycznie wszystkich dorosłych, którzy byli częścią mojego codziennego życia – z chlubnym wyjątkiem mojego bardzo otwartości ojca – uznać homoseksualizm i biseksualizm się obrzydliwością, że przyzwoity człowiek po prostu nie rozmawiać o wiele mniej zaakceptować.

Podobnie jak większość z was tam, wziąłem dziewczyny na randki, gdy byłem w liceum. I kontynuował pochodzący dziewczęta i wyłączać (innymi słowy, gdy tak naprawdę udało się znaleźć dziewczynę, która chciała być moją dziewczyną), przez całą drogę moich lat studenckich.

Jestem heteroseksualna wskroś. I tak naturalnie, zawsze marzył o seks z kobietami i mężczyznami. Nigdy w najśmielszych marzeniach nie przypuszczał, bym ja kiedyś seks z innym chłopcem. Ale to jest dokładnie to, co skończyło się dzieje.

Zaledwie kilka tygodni po tym, jak uderzył moje 18 urodziny, co było na początku semestru upadku mojego ostatniego roku liceum, jeden z moich przyjaciół, uwiódł mnie do seksu z nim. Nazywał się Chris i był pierwszą osobą, która kiedykolwiek dorosłego stylu, orgazm zorientowane na seks ze mną.

Choć Chris był rok starszy ode mnie, był w tej samej klasie w szkole jak ja. I byliśmy dobrymi przyjaciółmi, odkąd miałem 6 lat. Nawet w drodze powrotnej wtedy byliśmy oboje bardzo przedwczesne dzieci, kiedy przyszło do bycia zainteresowany wszystkim seksualnych. I oboje podobał dziewczynom dużo.

Kiedy byliśmy w 5 klasie w naszej szkole podstawowej, Chris i ja stopniowo rozeszły i nie widujemy się bardzo dużo w ogóle, może kilka razy w miesiącu przeciętnie. A nasza relacja dość dużo przebywał w ten sposób w całym gimnazjum i większość naszych latach licealnych.

Ale kiedy Chris i ja razem, nasze rozmowy zawsze wydawało się naturalnie zmieniać się taką tematyką jak „dziewczyny” i „seks” i „co seks z dziewcząt będzie.”

Więc można sobie wyobrazić mój całkowity darmowe sex oferty szok i niedowierzanie, kiedy szliśmy do domu z lokalnym centrum handlowym późny sobotni wieczór, a mój teraz już 19-letni, długoletniego przyjaciela, Chris, powiedział mi wprost, że chce ssać mojego penisa. I że chciał zrobić to właśnie tam i wtedy, gdybym mu.

Oczywiście, moja pierwsza reakcja była, że Chris był po prostu „wyciągając nogę.” Czekałem na puentę czy „haczyka”, aby wyjść z ust Chrisa. Ale nigdy tak się stało.

Zamiast tego, w bardzo poważnym tonem-of-głosem Chris przyznał mi się, że niedawno miał seks po raz pierwszy w historii, i że jego spotkanie seksualne było z innym chłopcem.