Nie trzeba było mnie długo, aby zauważyć cię z drugiego końca pokoju

iPhone Journey

Nie trzeba było mnie długo, aby zauważyć cię z drugiego końca pokoju. Każdy mężczyzna w garniturze przykuwa moją uwagę i to był bonus do stwierdzenia, że byłeś taki przystojny. Spojrzałem cię w górę iw dół kilka razy w jednej chwili, starając się nagrać obraz w moim mózgu do prywatnego przechowywania i przyszłego przypomnieć. Nawet teraz, po tych wszystkich miesiącach pamiętam moje pierwsze spojrzenie ciebie i to sprawia, że trudno myśleć o całowaniu tylko te usta.
1Byłem rozczarowany, aby zobaczyć, że nie tak szybko zakończył swoją latte i pieczywo. Wiedziałem, że nie będzie długo przed byłbyś za drzwiami i nigdy nie może mieć szansę poznać. Luck, a może los, był ze mną w tym dniu, kiedy uświadomiłem sobie pan przerwę bio. Moja jedyna szansa, aby spotkać się twarzą w twarz przedstawił sex rozmowy się i szybko przeniósł się do skorzystania z niej. Spotkanie faceta w łazience jest daleko od romantyczny, ale moje możliwości były ograniczone. Szedłem szybko, ale od niechcenia w stronę toalety, aby upewnić się, że mój stalking poszedł niezauważony. Byliście już na najdalszym boksie, kiedy przyszedł i wybrałem ten, który był dwa od siebie; które zwyczajowo etykiety Łazienka w podręczniku mężczyzny. Ty spojrzał na swoje lewe ramię i powiedział: „Hej”. I odpowiedział pół ethusiastic „Hej, co słychać?” Wzięłam duże ryzyko ze starym dowcipem od znajomego i wypalił: „Człowiek, zimno, że woda jest!” Myślę, że zajęło ci drugą, aby uzyskać żart i niech się wielki „ha!” że mnie uśmiecham się do siebie, kiedy spojrzał w dół do miski. „Hej, to jest śmieszne. Mogę pożyczyć to?”, Zapytała chichocząc Ty. „Nie jest w ogóle … I rzeczywiście ukradł że od starego przyjaciela płci Rozmowy”. „Cool … dzięki.”, Powiedział pan. „Nie ma problemu, człowiek … później.” A potem zniknęły. Stałem patrząc na mojego fiuta i zdał sobie sprawę, że byłem sportowych klenia z naszego krótkiego interakcji. I pociągnął go delikatnie od nasady do czubka jak schował się z powrotem w moje majtki bokser.

Wychodząc z toalety, Spojrzałem w kierunku, w którym została osadzona. Zgodnie z oczekiwaniami, nie było cię tam. Ale zauważyłem, że było coś na krześle obok, gdzie siedział. Z nikogo w pobliżu i nikt w kasie, założyłem, że to je i poszedł, aby je odzyskać. Chwyciłem go i ruszył do drzwi. Patrząc w lewo i prawo, nie byłem w stanie odebrać Cię z tłumu. I szybko oddalił kilka ciemnych nadaje figury gdy albo włosy lub styl nie pasuje do ciała. Zbliżyłem się po schodach metra i myśli Widziałem cię na dole. Skoczyłem dwa stopnie naraz, aby spróbować nadrobić zaległości, ale zostały utracone w tłumie. Spojrzałem w dół na telefonie i zastanawiał się, jak miałem zamiar uzyskać ten z powrotem do Ciebie. Może byś się tak wdzięczny, gdy wróciłem to, że chcesz dać mi dmuchać cię czy coś. Huh … dlaczego mój umysł zawsze tam iść? Jestem żałosny.

Mniej więcej w połowie drogi do metra Schody swoje Telefon zacznie wibrować. Nie jestem pewien, co z nim zrobić. Czy mogę odebrać go i poprosić rozmówcę, który telefon należy? Co wydaje się minut dla mnie decydować tylko trzy lub cztery pierścienie. „Hello” tani sex telefon, mówię w Stong głosem. „Hej Steve tani seks telefon, to Paulie. Rozmawialiśmy on line z Craigslist. Jak leci?” Zanim zdążyłem odpowiedzieć, potem powiedział: „Hej, mam nadzieję, że jest to dobry moment, aby porozmawiać. Czy to jest?” Moja głowa szybko przetwarzane to i wyjąkał: „Nie, to nie jest Steve”. W niejasnym głosie usłyszałem: „Och.”, A następnie połączenie zostało przerwane. „Hello ??? helllo ???” Nic. On poszedł.

Więc teraz mam kilka wskazówek. Myślę, że masz na imię Steve … jeśli Paulie miał odpowiednią liczbę … i miał jakieś relacje z nim na Craigslist. Craigslist? Może był Podłączenie! Cholernie gorąco! Ale tam znowu … sądząc, że każdy facet jest gejem, a wszystkie one zahaczyć. Może on po prostu … Może coś sprzedaje swój samochód czy meble, czy coś. Muszę dostać się razem. Co następne? Czy mogę wziąć telefon z powrotem do kawiarni i odczekać do nich zadzwonić? Jak można nazwać, jeśli nie masz telefonu? Może powinienem zadzwonić Paulie wstecz i zobaczyć, co wie. Hej, warto spróbować. I dotknąć ekranu iPhone i szukać historii połączeń. Widzę kilka aplikacji biznesowych na ekranie i zorientować się dość szybko, że jesteś profesjonalnym facet (nie jak kombinezon nie daje już dalej). Następnie BAM! Nie jest to … aplikacja Grinder na telefonie. A martwe gratisów, że jesteś „rodzina”. I otworzyć aplikację i zobaczyć Twój pseudonim: hotITgeek Śliczne … Lubię go. Nie mam profil własną rękę, ale wkrótce!

Telefon znowu zaczyna wibrować i seksrandki wywołanie pochodzi BBjock. Zastanawiam się, dlaczego nie jest prawdziwe nazwisko tu i tylko nazwa profilu. Uśmiecham się jak klikam przycisk odbierania i powiedzieć uwodzicielsko „Hej”. Dzwoniący rzuca się na to seksrandki z „Hej stud, jesteśmy umówieni na dziś wieczorem rewanż? Chcę więcej tego gorącego dupie twoje.” Nie wiem, co powiedzieć, a ja nie chcę, żeby powiesić się na mnie. „Absolutnie!” I wygadać się „Jaki jest plan jeszcze raz?”
„Moje miejsce, człowieku. Pamięta pan, gdzie to jest? To czterdzieści osiem tysięcy 81st Street. Wystarczy nacisnąć przycisk