Byłem żonaty z żoną od 25 lat

Byłem żonaty z żoną od 25 lat. Była moją ukochaną liceum i jest matką moich dzieci. Mamy 2 together.Mark, nasz najstarszy 20 i odsunął się iść do szkoły na stypendium lacrosse. Bethany ma 18 lat i przygotowuje się do ukończenia szkoły średniej. Ona będzie chodzić na uniwersytet w upadku na stypendium nożnej. Jestem bardzo dumna z moich dzieci i czym są toczenia się.
naked-1241633_1280
Rozwijanie Bethany rozpoczął w wieku około 14 lat była w tym, że niezręcznej etapie dojrzewania na co wydawało się na zawsze. Miała ukąszenia komara na piersi, ale mocny okrągły tyłek. Jej włosy do ramion i blond. Zawsze była w świetnej formie z uprawiania sportu i zawsze darmowe sex oferty Acerca od maja do połowy września.

Zawsze byłem bardzo otwarty z moimi dziećmi. Oboje wiedzieli, że mogą one przyjść do mnie na wszystko, w dowolnym momencie. Chciałbym wstać i odejść, kiedy nazywali kiedykolwiek, aby uzyskać ich od złej sytuacji, albo gdyby byli na imprezie i upił. Byłem obecny The One, który miał „rozmowę” z obu z nich. To nie było niezwykłego ani dla moich dzieci, aby wejść do łazienki, a ja prysznica lub golenia. Nagość w naszym domu nie było postrzegane jako coś wstydliwego. Ale to było bardzo dobrze Wiadomo również, że prywatne życie i życie publiczne oddzielny musiał pozostać. Znali mnie szanować i wykonywać moje zasady, a jako nagrodę za to, że dobrze wychowane, pozostawiono większą swobodę byli dziećmi ich wieku niż większość. Obaj znali niebezpieczeństwa przedmałżeńskiego seksu, chorób przenoszonych drogą płciową i rodzaju. To była moja praca, jako rodzic, aby się jak najlepiej nauczyć je odróżniać dobro od zła i mam nadzieję, że się mądre decyzje. Moje dzieci powiedział mi wszystko, co dzieje się w ich życiu, od sportu i szkoły przyjaźniach i związkach.

Przez czas, który zwrócił się 16 Bethany darmowe sex oferty (www.sexwokolicy-24.waw.pl) była wybić. Wciąż trzymał ją w sposób naturalny blond włosy długości ramion. Miała niebieskie oczy, które byłoby przeciąć swojej duszy i jej tyłek wypełnione więcej ADH. Jej piersi też wyrosła z dwóch małych ukąszenia komara do bardzo dziarski i jędrne C-cup. W wieku 16 lat, ważyła nie więcej niż 100 funtów, ociekając wodą. Była bardzo odpowiedni i atrakcyjny, a ona o tym wiedziała.

Było to jedno sobotnie popołudnie w kwietniu. Nie była 16 długości. Moja żona była w pracy, więc to było do mnie, aby upewnić się, Bethany dostał się do praktyki piłki nożnej na czas. Miałem dzień zaplanowane. Chcemy iść do swojej praktyki, a następnie stamtąd wziąłbym ją na miły lunch jakiegoś czasu jakości ojciec / córka. Po obiedzie chciałbym zabrać ją do domu, powiedz jej, żeby oczyścić niespodzianka. To niespodzianka, że będzie nowy samochód, jej wybór.

Gdy praktyka była nad nią pobiegła do mojego samochodu i wsiadł. Zapytałem ją, gdzie chcieliśmy iść na obiad.

„Dairy Queen proszę!” Powiedziała. Ona zawsze bardzo podobało się tam dostać i zamieć.
„OK! Zapnij pasy”.

Weszliśmy do restauracji, zamówiliśmy jedzenie i lody i usiadł w kabinie narożnej, z dala od reszty ludzi.

„Więc, powiedz mi, co się-dzieje się w Twoim seks spotkania życiu w ostatnim czasie.” I Said.
„No wiesz Lucas rację, byłego chłopaka?”
„Twoja ex?” Spytałem „Myślałem, że dwa z was spotyka, to wydawali się naprawdę jak on.”
„Eh” powiedziała, wzruszył ramionami. „Myślałam, że zrobiłam Do ostatniej piątkowej nocy.”
„No dalej, co się stało.” I Said zainteresowanych. Że wiem, że to było nieuniknione Oba moje dzieci miałyby w pewnym momencie złamanych serc, ale myśl o jakimś worku brudu łamiącym serce moje dziecko Nastoletni chłopiec dziewczyny rozwścieczył mnie. Mogła powiedzieć.

„Relax tata, powiem ci.” Powiedziała w swoim zwykłym kojący sposób. „Last Friday Night Wszyscy byliśmy wychodzić w domu Riley.” zaczęła wyjaśniać.

Riley był dokładnie miesiąc starszy od Betanii. Miała starszy brat był młodszy to 6 miesięcy od Marka. Jej rodzina mieszkała na tej samej ulicy co nas seks spotkania (www.sexzokolicy.net.pl) ponieważ nasze dzieci były ur. Moja żona i ja byliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi z rodzicami, dzieci były nierozłączne Praktycznie.

„Lucas podszedł do spędzać czas z nami,” ciągnęła „i byliśmy świetnie się bawili. Tańczyliśmy wokół jak idiotów muzyki lat 80-tych, grając zakręcić butelkę i Prawda czy wyzwanie?”.
„Wygląda na to dobry czas.” I Said
„Tak to było. To Lucas Do wirowania butelki Zajęło trochę za daleko.” Rozejrzała się po Dairy Queen, „Czy możemy dostać w samochodzie i jeździć więc możemy porozmawiać na osobności?”