Obawiam się, że to prawda, proszę pani

„Obawiam się, że to prawda, proszę pani”, mechanik mówił w moim telefonie. „siedemset czterdzieści osiem dolarów. i 57 centów.”

No, cholera! To było około 700 dolarów więcej niż miałem na moim rachunku czekowego. I jestem do cholery „miss”, a nie „proszę pani”!
asian-1238553_1280
„Proszę!” Błagałam. „Czy na pewno? Nie istnieje coś, co można zrobić, niektóre tańsze części?”

Po prosi o jeszcze kilka minut, zapukał cenę dół do nawet $ 700. To było miłe, ale to naprawdę mi nie pomogło w ogóle. My dupek właściciel po prostu okradł mój czynsz w tym miesiącu. Moje dwie karty kredytowe były prawie maxed; Myślę, że miał około 250 w lewo na tym połączeniu.

Nie chcę płakać, pomyślałam. Nie tutaj w pracy! Tylko nie płacz. Utrzymanie, głęboki oddech.

Ale nie zrobiła niczego dobrego. Byłem zmęczony, mój samochód był umarły, a mnie nie było pieniędzy. Płakałam. Właśnie tam w mojej szafie. To znaczy, nie duży głośno dziewczęca płacze. Ale moje ramiona skoczył jak starałem się utrzymać go w łzy spływały mi po twarzy, a na moją bluzkę zanim zdążyłem chwycić chusteczkę. Co gorsza, po prostu wiedziałem, moja twarz była coraz wszystkim poplamiona, oczywiście.

Przynajmniej było późno w ciągu dnia i Joanne i Tracy poszedł do domu. Starałem się myśleć o alternatywnych. Mamo, nie. Byłem już na nią za 1500 $, a ona odmawia mój ostatni kredytu próbę. Moja siostra Kate, nie. Nie chciałbym pożyczyć pieniądze od tej suki wyjątkiem kupić pistolet do strzelania ją.

Jezu, myślałem, co mogę zrobić? Wiem, że te rzeczy, 1-800-kasowe są ogromne zdzierstwo, ale nie wydaje się mieć dużego wyboru.

Właśnie wtedy, Mark wszedł. „Cierpliwości, wiem, że to w ostatniej chwili, ale można wprowadzić kilka zmian do tych zleceń? Barney nie podoba mi się sposób, w jaki zostały utworzone … ach, hej, ty płaczesz? Czy ja … Czy to był ja? Czy te zmiany? ”

„Niestety Mark”, zacząłem wyjaśniając. „To nie ty. (Sniff) Właśnie dostałem złe wieści na mój samochód.”

„The Beemer? Mówiłem ci, nie kupować tego Junker z Evans! Oh, przepraszam, nie to, co chcesz usłyszeć teraz. Mogę, um, czy coś?”

„Ja wiem, ja wiem, ty mi nie kupować to kawał złomu,” I jęknął pomiędzy szlochem. „Masz rację. I trzeba było posłuchać do was. (Sniff) Zawsze jesteś taki miły dla mnie! Dlaczego jesteś już żonaty?”

O cholera nie mogłem uwierzyć, że to powiedziałem! Jak mógłby być naprawdę interesuje mnie? To znaczy, nikt inny nie było przez ostatnie dwa lata, dlaczego miałby? A on jest żonaty! Co do cholery mam nawet myśleć o!

Mark westchnął i spojrzał na mnie. „Czy jesteś krótko? Ile?”

„Projekt ustawy jest około $ 700. Mam krótkie jak, nie wiem, 500 albo tak.” Byłem tak zawstydzony. „Ale, Mark, nie jestem z prośbą o pieniądze! To nie jest problem–”

„Aww prostu zatuszować, dzieciaku.” Mark zawsze nazywał mnie Kiddo. Był jak, może 20 lat starszy ode mnie, myślę, że nie miał do tego prawa. „Pójdę porozmawiać z tym shmuck Evans przez kilka minut. Hej, to pewnie podrzucić do pośrednika?” Ukłoniłem się. „Dobrze, aby te zmiany dla mnie zrobił, będę z powrotem w 15 i pójdziemy się samochód. Nie martw się o nic.”