I pociągnęła nosem i snuffled moją drogę zmian porządkowych

I pociągnęła nosem i snuffled moją drogę zmian porządkowych, starając się nie myśleć o niczym innym, ale to było niemożliwe. Ale ja nie chciałam zepsuć rozkazy Marka, albo. Mam ’em odbywa się prawidłowo.

Ale ja po prostu nie wiem co do cholery mam zamiar zrobić. Tak jak ja potrzebował pieniędzy, nie chcą go wypożyczyć, ponieważ byłoby to tak trudno go spłacać. $ 500 erotyczne rozmowa zajęłoby mi pięć miesięcy z głodu siebie! A ja już kart kredytowych, kredytów samochodowych, kredytów Mamo, wynajem, Chrystus. Ale wtedy myślałem, że z głodu się nie być złym pomysłem. Od czasu rozwodu, bym stale przybiera na wadze. Ja po prostu pęknięty barierę 180 w zeszłym tygodniu.
lingerie-99761_1280
Zacząłem znowu płakać. 180 funtów, co do cholery jest ze mną nie tak? FML!

Mark texted mnie spotkać go na froncie urzędu, był gotowy do pracy. I suszy moją twarz, spojrzał na moim lustrze i mówi pieprzyć ją i poszedł na dół.

„Więc Podałem dół Evansa za erotyczne rozmowa bycie dupkiem i sprzedaje ci tę cytrynę. Mam $ 500 m od him–”

„O mój Boże!” I wrzasnął. „Słuchaj, zapłacę mu back–”

„Nie nie nie!” zawołał Mark. „Można to nazwać” rabat „, jeśli będzie. To jest twoje.”

„No nie wiem, jak to zrobiłeś, ale dziękuję!” Byłem tak zaskoczony. Nie wiedziałem, co powiedzieć. Rozmawialiśmy trochę bardziej, aż dotarliśmy do sprzedawcy, gdzie, ku mojemu zdumieniu, Mark nie tylko płatnego $ 500 od Billa Evansa, ale rzucił resztę z własnej karty kredytowej.

Stałam tam, przytłoczeni jego hojność. Jednocześnie, zastanawiałem się jakby oczekiwać czegoś w zamian. Chodzi mi o to, bym zrobił co chciał, myślę, ale nie wydaje się typem, aby to zrobić. Bałam się mówić z obawy uszkodzi płaczem ponownie.

Przynieśli mi samochód dookoła, że został uruchomiony grzywny. Mark czym zaskoczył mnie ponownie więcej http://www.ero-rozmowa.pl.

„Wiesz Applebee tych, na temat Bristol?”

Kiwnąłem głową.

„Chodźmy tam. Kupuję ci kolację. I będziemy rozmawiać.”

– – –

Mark zamówił zbyt ciemnego piwa rzemieślniczych i dostał mi margaritę. Cadillac, oczywiście.

„Więc Patience”, powiedział, że czekał na bevvies. „Jak się tu dostałeś? A przez to, mam na myśli, w jaki sposób można dostać się do punktu nie jest dyskretne laski w stanie sobie pozwolić na naprawę samochodu? Jesteś co 26?”

„Jesteś słodka. Jestem 29, prawie 30. I dziękuję bardzo za uzyskanie pieniędzy od Evansa na shitbird ‚i za wypłatę reszty go.”

„Nie dziękuj mi jeszcze, kochanie. To była pożyczka. Tak trzymać.”

Napoje przyszedł, a my Salud’-ed nasze kieliszki.

„Cóż, byłem zmęczony mój pieprzony mąż zdradza mnie. Potem było okradanie mnie. A ja coraz prawdziwe zmęczony nim mnie bić … Anyways … złapał go z moją siostrą i to był ostatni słomy . rozwód został sfinalizowany dwa lata temu, mam wkręca się, bo nie może utrzymać pracę, a ja właśnie zmaga się od wieków. ”

„Cholera,” odpowiedział Mark. „Nie miałem dyskretne laski pojęcia. Co za pieprzony Dirtbag. I przepraszam za to, że do przodu, ale wszelkie chłopcy teraz?”

„Nie. Nie można dostać więcej niż jedną datę. Tych witryn randkowych, Jezusa Chrystusa! Są po prostu pełen cudów jedną noc! Bang i biegać, to wszystko, czego chcą. To znaczy, w porządku, więc trzeba raz na jakiś huk chwilę, ale Jezus! Chciałbym drugą datę kiedyś. ale jestem pewien, że moja waga ma coś z tym zrobić. I być wykorzystane do 140. ale to było lata temu. Spójrz na mnie teraz. ”

„Nie martw się o niego. Ty, co nazywają go? Wzrost / waga proporcjonalna?”

„To znaczy, że moje wielkie cycki równowagi mój ogromny tyłek?”

Zaśmiał się, trochę zakłopotany. Jak słodko!

Rozmawialiśmy więcej o opcji dla mnie sposób cofać. Miał kilka świetnych pomysłów, to znaczy, że jest jakiś inny komputer świst-Bang starzec na pewno. Dlatego powinien on być inteligentnym. Ale nawet przy sprzedaży Beemer i coraz Civic lub trochę Hyundai, byłbym ledwie próg rentowności zobacz tu http://www.dyskretnelaski.pl.

„Trzeba być ładuje swoje 401-K, i wykorzystując plan zakupu akcji! Chrystus zrobiłem 30 Grand ubiegłym roku tylko z planem akcji. Jest on oparty na pensji, ale można już wykonane prawdopodobnie 6 lub 7 tysięcy, jeśli brałeś udział. „