Ona po prostu spojrzał mi w oczy z prostego zadowolenia

Ona po prostu spojrzał mi w oczy z prostego zadowolenia. I zgięte moje wciąż twardy kutas w jej wnętrzu, jak i niewygodne teraz jak moja erekcja stała i bolesne, jak to było do mnie, jej oczy otworzyły się szerzej z wyrazem zaskoczenia następnie bemusement. Wyciągnęła nogi mocniej wokół mnie i dotarłem wokół wspierać ją z powrotem, żeby nie iść pod z wysiłku. Potem ukazał się napięcie i napięte ponownie. Dało to powolny, krótkim ruchem tłoka na mojego fiuta, który odczuwany niesamowite. Ona ogrzewa się do tego zadania i pociągnął mnie mocniej wbijając w nią trochę bardziej energicznie. Chciała więcej i wyciągnął rękę, aby umieścić ręce wokół mojej szyi i zapięcie palcami. Trzymałem ją, a kiedy ona wzbudzić moje ręce przeniósł antypodów policzkach do wsparcia. Będąc w talii głębokiej wodzie nie działa tak dobrze, jak mogłoby się wydawać. Po pierwsze, woda osłabia smarowania soki płynące utrudniając penetrację. I odwrotnie, woda również sprawia, że trudniej jest utrzymać się na kogoś. Domyśl.
woman-358765_1280
Wciąż ją impaling I pociągnął ją do siebie i wszedł do bardziej płytkim miejscu w basenie w pobliżu krawędzi. Ukryła twarz w moje ramię, zachowując mi dobrze w niej przechylając biodrami aż pcha jej cipki na mnie. Stworzyło to nowe uczucie dla niej, jak ona zrelaksowany i zrobił to ponownie. Teraz stoi w głębokim końcu trzy nożny Pozwoliłam jej skałę biodrami w przód iw tył przez chwilę, a ona jęczała jej przyjemność. Oparłem się wygodnie i szybko zsunął moje ręce za kolana i unosząc je do góry, osiągnął około plecach. Z jej nogi nanoszone na moich ramionach miałem większą kontrolę nad ruchem i zaczął wjazdem do niej jak tłok przy użyciu własnego ciężaru. To nie było na długo zanim zaczęła ciężej oddycha ze skróceniem oddechów i „Uh, uh, uh, uh” został pochodzący z jej usta z każdym pchnięciem.

„Och … Boże … ben!” Wydyszała. „Oh … oh … kurwa … kurwa … hm … hm … hm … hm” jej mowy przerwane z każdym pchnięciem jak skok głosie róży. Jej stosowanie F-bomba była zaskoczeniem, ale zachęciły mnie dostać więcej. Chciałem ją chciał go jako moje pierwotne potrzeby zaczął tylnej up dalej www.sex.net.pl.

Zakopane głęboko w nią teraz, czułem my cock najniższy wbrew jej szyjki macicy jako naszej ziemi kości łonowej razem. Pisnęła na początku, ale nie powiedzieć lub zrobić coś, aby wskazać, że należy zatrzymać. Zrobiłem uniemożliwić taki wpływ między nami i podniósł tempo i intensywność znowu, jak jej ciało umieszczone na głębszą penetrację. Słyszałem uderzanie szyjki zbyt mocno spowoduje ból rozdzierający równy facet wyrzucany w jaja. Nie dałem się tak ponieść emocjom, że bym jej nie skrzywdził. Nigdy bym chciał.

I nadal podnosząc ją do góry, aż po prostu głowa była w niej i niech spadnie z powrotem do niego, ale nie nadawał. Jak powiedziałem, nie chciałem zranić ją mimo wszystko. Mój obwód rozprzestrzeniać otwarcie jej cipki za cudownie jak jej jęki coraz bardziej wyraźny. Jej punkt G był już większość tarcia i ona zaciśnięta na mnie trudne, podczas gdy na zewnątrz skoku, jakby chciał zatrzymać mnie przed ucieczką jej „sprzęgła”. Zacząłem tracić kontrolę.

„Cholerny!” Wykrzyknąłem. „Miej to się skarbie, a to będzie prędzej niż chcę.” Dobrowolnie lub nie, zrobiła to ponownie bez tyle przerwy w głębi jej przyjemność. Zwolniłem moją prędkość trochę powstrzymać się od Cumming zbyt szybko. Ona obraca się i miele z każdym pchnięciem czynnego i nasze ciała były teraz co to squishing, klepiąc szum wspólny dla pierwotnego aktu dwóch osób fucking nawzajem mózgi. Jej jęki została zwiększona przez mojego czynnego ciągiem i nagłego hamowania, kiedy nasze kości łonowych spełnione. Ten produkowany również wspaniały widok, jak jej piersi potrząsnął i odbijania. Widząc to wiedziałem, że mogę go stracić prędzej niż później. Jej głowa zaczęła się cofać, jak jej oczy wycofana w głowie. Jej nogi zaczęły skurcze i drżąc ze skurcze orgazmu tylko o szczyt. Nie mogła się powstrzymać ściskając mój kogut w śmiertelnym uścisku skurczów i nadszedł czas.

Czytaj na stronie: www.znudzone.pl