Jej krzyk pochodził z głęboko w gardle i stał się głośniejszy

„To jest to dziecko. Cum dla mnie teraz!” Powiedziałem. Jej krzyk pochodził z głęboko w gardle i stał się głośniejszy, gdy przekroczył przepaść. Kiedy wróciła, ona konwulsje i potrząsnął tak gwałtownie, że prawie straciłem pozycję na nią. Jej skurcze wyskoczył najwyżej do mnie, czułem moje kulki podciągnąć napięty. I wbita w jej ciężkiej po raz ostatni i trzymał ją mocno do mnie jak mój nasion wybuchł ciężko do niej. Po nie miał lub był zainteresowany seksem tak długo byłem zaskoczony, że kiedy nadejdzie mój własny orgazm, nasienie został wypchnięty z taką siłą, przez moje wału, że pierwszy wybuch zranił. Oczy szeroko otwarte w szoku.
women-418452_1280
„Uhnnn … Kurwa!” Było wszystko, co mogłem poradzić. Potem przyszedł drugi wybuch, ale nie boli i radość z uwolnienia w końcu stał się moim wszechświatem.

Hung otwarta dysząc naszych ustach za oddechem tylko być przerwana przez mimowolnych skurczów naszego orgazmu. Nie wiem, ile i jak długo doszliśmy, ale zdałem sobie sprawę, w pewnym momencie byłem drżenie i drżeniem pod szczepu i uczucie słabszy przez chwilę. Musiałem krok do tyłu i oprzeć na brzegu basenu o wsparcie, jak moje nogi i ręka drżała od orgazmu i zmęczenia odbycia Jean ten sposób. Jej drżąca pochodziła z jej G-spot orgazmu, który był stale stymulowane przez moich ruchów.

Jean wciąż był skąpany w radości jej przyjemność. Oczy wciąż zamknięte oddychała nierówno jak odchylił się do tyłu, aby doprowadzić ją do opierania mojej piersi. Moje plecy, nogi i ramiona były tylko o odtwarzane. Była schodzili z jej wysoką i niemal czuł jakby staną masa bezwładnie wkrótce. Trzymałem ją w ten sposób jeszcze przez minutę. Mój kogut zmiękczania zwrócił wolne od niej i nasze połączone soki spływały swobodnie z niej w dół na mojego fiuta i bale przed kapiącą do wody. Nie byłem w stanie utrzymać jej nogi już i niech zsunąć ramiona do wody najdelikatniej jak mogłem, a jednocześnie starając się trzymać się wokół niej. Jej palce przeplotem wokół karku pomógł na kilka sekund potrzebnych przynieść moje ślady ważony ramiona i przytulił ją do siebie. Kiedy trzymał ją zarówno nasz oddech zaczął się uspokoić w kierunku normalnym więcej www.fakbuk.pl.

Biorąc kilka głębokich oddechów, aby wzmocnić moją potrzebę siły, trzymałem ją do mnie w uścisku mocnym jak złagodziła powoli od krawędzi basenu. Odwróciłam się, a jej ciało ogarnęła ją w moje ramiona, aby kołysać ją i nosić ją na szezlongu obok basenu. Wspinaczka po schodach nie było tak trudne, jak myślałem teraz biorąc pod uwagę jak słabe czułem. Zbliżając się do leżanka Wzięłam głęboki oddech po czym pochylił się, aby położyć ją na najbliższym szezlong leżaku. Narysowałem każdy zespół pończoch dół pierwszego jej lewej nodze i na jej maleńkiej stopy. Następnie zwrócił drugiej w taki sam sposób. I następnie walcowane na mokro pończochę poza jej lewą nogę i położył go obok pasm pończoch i zrobił to samo dla niej prawo. I nie mógł pomóc, ale ma w oczach tej najpiękniejszej kobiety.

Jej ciało błyszczały krople wody, które błyszczały jak diamenty w przygaszonym świetle. twarz Jean został ozdobiony małej patritioned nosa, długie rzęsy i duże zielone oczu, których nie widoczne ze względu na fakt, że były zamknięte. Jej włosy były ciemnobrązowe lub prawie czarne teraz mokro i trochę dłuższe niż do ramion. Jej brwi były kształtowane nieco cienki i elegancki szuka dając jej bardziej ciepły i przyjazny wygląd. Jej usta były obfite, ale nie pełne i jej szczęka lekko zaokrąglone Uzupełnieniem jej wysokie kości policzkowe dopełniają jej owalną twarz. Miała smukłą średniej długości szyi, który płynął do niej wdziękiem kobiecych ramion elegancko ukształtowanych i dobrze stonowanych ramiona. Jej ręce były delicje, a jej smukłe palce były właśnie robione na fortepian. Potem znów zauważył brak tan linii w dowolnym miejscu na nią w miękkie oświetlenie.

Czytaj dalej: www.dojrzalekobiety.com.pl