Moi kumple mama kontynuowała

Moi kumple mama kontynuowała

Proszę przeczytać pierwszą część Moi kumple Mom zrozumieć continuality wydarzeń. Rachel jest matką czterdzieści-owski mojego kumpla Russell. Jest również matką Lori, a zasmarkany, cock-dokuczanie szesnastu-letni. Ale to było Lori, która założyła wcześniejsze wydarzenia, które pozwoliły mi na skonsumowania z Rachel na podłodze foyer domu.
underwear-689861_1280
Trzymałem rękę Racheli jak ona doprowadziła mnie po schodach, obserwując jej nagi nagi tyłek kołysać się z boku na bok umożliwiający chwilowe widoczność do niej lekko opuchnięte cunt usta. Z każdym krokiem i każdym kołysać, coś jechał sygnał z moich oczu do mojego fiuta. To było prawdziwą pożądanie. Zaledwie kilka minut temu, miałem wypełniony pochwy Rachel z największym obciążeniem cum kiedykolwiek emitowanego z mojego ciała do tej pory w moim życiu. Jednak czułam, że w mojej moszny moje jądra były w godzinach nadliczbowych, aby rozwinąć jeszcze bardziej.

Do czasu dotarliśmy do szczytu schodów, mój kutas był twardszy niż skała.

Rachel odwróciła się do mnie, widząc mój twardy członek i uśmiechnął się: „Wow, to naprawdę jest mi to zrobić dla ciebie?”

Ja tylko głową i pochylił się umieszczając moje usta po niej.

Mamy zachłannie objął mój jedną ręką osłaniając jedną z jej piersi, jej ręka znalezienie mojego fiuta i otaczającej go ciągnąc delikatnie w górę iw dół.

Znowu pożądanie było czasochłonne moment, ale jak byłem gotowy, aby przenieść nas do podłogi, odsunęła się.

Zaczęliśmy w kierunku jej sypialni, a potem zatrzymał się i powiedział: „Nie, użyjmy Pokój, to będzie nasze.”

Mój kogut teraz czuł, jakby to miało wybuchnąć z jego skóry, ale chciałem, aby ta chwila trwała.

Rachel położył się na łóżku i bezproblemowo, a następnie w prawo na nią. Nasze usta podłączeniu jej teraz znów ciężko sutki popychając kopalni, szef mojego fiuta zaczynają rozstać jej pochwy wargi uwalniające Nasze połączone soki z portalu nieba.

Moje ciało chce jechać przedsionku mojej męskości w głąb jaskini swojej kobiecości, ale mój mózg kazał mi wziąć mój czas. Musiałem zbadać zalety tej bogini.