To było dziwne, kilka tygodni od Dnia Ojca

To było dziwne, kilka tygodni od Dnia Ojca. Moja rodzina została przychodzi razem wspierając się nawzajem. Odnotowano kilka innych zmian, które wpadła mi w oczy … Simone i Vanessa. Obaj dobrze został flirtuje ze mną i pokazywał mi uczucia innych następnie siostrzenicę do jej wuja. Byłem trochę zaniepokojony po drodze Podchodzą do mnie przed moimi żonami i kocha umieszczając swoje ramiona wokół mnie i całując mnie.

woman-1206799_1920

To w tych czasach słyszę chichot. Ja patrzę, Simon, Lisa, Savannah, i Megan, aby zobaczyć je uśmiecha się do mnie. Nie wiem, czego spodziewać się zdarzyć, ale Poruszę tę myśl z głowy. Mam nawet te, które mają powiedział mi serce moje myśli dostać tylko uśmiechy z ich uczucia bycia „Cokolwiek się stanie, niech się dzieje”. Patrzę Renee, Jessie i Tessa prosząc ich, co myślą. Tessa powiedziała mi, że jej wnuczki nie mógł wybrać lepszego człowieka wtedy mnie kochać w ich sercach. Renee i Jessie zgodził się z nią co powinno I wiadomo, że tak. I upuścić przedmiot biorąc ich słowa jako porady. Ja naprawdę nie wiem, co myśleć, naprawdę, ale nie miał zamiaru naciskać, czy zaszkodzi ci, że byłem żonaty lub bliskiej osoby w sypialni, co oznacza moje kocha. Piekło miałem tak wiele, że kochał mnie w każdy możliwy sposób. Moje piękne żony jaśmin, diamentowe, Hannah, Jessie i Tiffany. Moja piękna miłości Allison, Renee, Faye, Jackie, Tessa, Ellie, Verna, Kiko i mama. Spałem z Michelle i Selena niech będzie matek Od czasów Adama i Chris nie mógł ze względu na nieuczciwych warunkach. Przyznam Chris sytuacja była spowodowana moim niestosowne temperamentem jak kopnąłem go trochę zbyt mocno między nogami. Myślą, że Lil Heath był cud, aby ich miłość razem i silny. Zaledwie tydzień temu Travis konfrontacji mnie prosząc mnie o pomoc z Kaye. Spytałem go, czy naprawdę chciał, żebym była z Kaye w ten sposób. On odpowiedział z uśmiechem mówiąc, gdyby był zadowolony być w ciąży, a doświadczenie poczęciu dziecka to tak będzie. Dziecko nadal ma naszą linię krwi niezależnie. Powiedziałem mu, że myślę o tym. Musiałem dowiedzieć się moje uczucia w tej sprawie i powiedział mu, że muszę porozmawiać z moich miłościach.

Dzisiaj był 04 lipca i podobnie jak w ostatnich latach Ron, Gina i Tracey są umieszczone na ich pokazy sztucznych ogni na plaży. W tym roku prosi Adama, walet, Justyn, a Nicky pomóc. Każdy z nich powiedziano im, że kochają się pomóc. Myślałam o kilku rzeczach tylko uśmiechnąć, jak byłoby to Allison, Lindsey i pierwszy rok mojego Alabama rodziny świadkami piękny widok. Po południu Adam i chłopaki poszedł pomóc Ronowi i William ustawić rzeczy na noc. Dzieci byli podekscytowani tym, co dzisiaj jechałem przynieść. Karen i inni napełniali Lindsey w podejmowaniu oczy przejść szeroki. I zachichotał jak jej wyrazem była priceless.Simone i Vanessa byli zarówno wiszące z moich pań i ja mogłem zobaczyć oni patrzą na mnie jak miłość uderza młodych kobiet. Mimo, że przypomniał sobie, co powiedział mi, moi umiłowani, i po prostu zatrzymaliśmy się spokojna, dopóki rzeczy wydawało się przekroczyć linię.