A dni mijały się z rodziną wszyscy doceniają na plaży z Simone

A dni mijały się z rodziną wszyscy doceniają na plaży z Simone i Vanessa pobytu blisko mnie coraz mi piwo tu i tam, plus hamburgera po wykonanej Jack dostał ich gotowania. Widziałam kobiety z rodziny uśmiecha się do dwóch pokazując mi miłość na swój sposób. Dzieci były wszystkie bawiące się w piasku, podczas gdy moi umiłowani odbyło inne nasze maluchy pod wielkimi parasolami, aby gejowskie anonse anonse-panow.net.pl osłonić je przed słońcem. Chłopaki byli odtwarzanie siatkówki, podczas gdy ich panie oglądał dalej. I zachichotał jak Ellie, Verna, a Kiko mieli uśmiech widząc mężów spoconych ciał błyszczą w słońcu.
girl-1258739_1280
Było już po kolacji, że wszyscy zebrali ręczników plażowych, napełnionych chłodnicach, a nosidełek. Wszyscy odważył się na plażę. I był wspomagany przez Renee i Tessa bo byłem jeszcze trochę ból w żebrach. Raz na dół na plaży ja siedziałem w moim fotelu z moich pań wszystko obok mnie po obu stronach. Lindsey got na kolanach, bo Karen nalegał ponieważ był jej pierwszy raz, aby zobaczyć pokaz. Karen i chłopcy siedzieli z matkami. Każdy się znajduje przed Gina mówiła na jej megafon.

„Witam wszystkich, rodziny, przyjaciół, a gościem. Jak co roku mój gospodarz rodziny pokaz sztucznych ogni! „Mówi coraz oklaski przed wyjazdem na” W tym gejowskie anonse anonse-panow.net.pl roku chcielibyśmy powitać naszych nowych memebers rodziny. Każdy wie HEATH Studnia on ma sporo nowych członków. Najpierw chciałbym powitać mój nowy GRANBABIES. TINA, Maggie May, VERNA KIKO Jackie TESSAROSA Christopher, AJ, Anthony i Lindsey. ”

„O Boże powiedziała moje imię tatusia.” Lindsey mówi, a ja ją trzymać

„Tak zrobiła dziewczynka.” Mówię, jak słyszymy Gina mówi się ponownie

„Chciałbym powitać wszystkich naszych gejowskie anonse anonse-panow.net.pl nowych rodziny! TERAZ BEZ zbędnych ceregieli zapraszam show! „Mówi przed pierwszym fajerwerków świeci fotografowania się w nocne niebo o godzinie 9 tej nocy

„Oh wow to jest tak całkiem tatusiem.” Lindsey mówi z pięknym uśmiechem

Słyszymy maluchy chichoczą podczas oglądania od przewoźników. Jest to wspaniała noc z wszystkim zabawę. Lindsey położył ją z powrotem na mojej piersi patrzeć w niebo jest oświetlone. Wszystkie moje dzieci bawili się tak samo jak dorośli. Damon nagrywał całą imprezę tanie gej anonse więc mamy coś do zapamiętania przez. Kevin wydawał się cieszyć show również, ale było bardziej w linii stojąc na zegarek. Chyba po tym wszystkim kazano mu Kevin przyniósł go na siebie, aby być moim ochroniarzem.

„Ty korzystających dziewczynę pokaż dziecku?” Allison zwróciła naszą córkę z uśmiechem

„Tak, jestem mama jesteś?” Lindsey odpowiada tylko prosić w zamian

„Tak, jestem jak ten czuje się uroczystość dla nas bycie ze swoim tatusiem i naszej nowej rodziny.” Allison mówi, biorąc mnie za rękę w jej prawej stronie, od kiedy siedziałem na mojej lewej

Lindsey skinął głową zgadzając nie odrywając wzroku od nieba. I ścisnął dłoń Allison dając jej znać, byłem szczęśliwy, że tu jesteś. Po następnych dwóch godzin przeszedł koncert dobiegł końca. Moja rodzina zebrała dzieci i rzeczy torują sobie drogę do domu.

„Idziesz dziecko?” Zapytał Allison jest zaniepokojony

„Nie myślenia Usiądę na kilka chwil tanie gej anonse słuchając fal. Idź naprzód będę w najbliższym czasie. „Odpowiadam mówiąc jej, aby tylko dostać pocałunek na ustach

Jak udała się odrywając ręcznik w tym wątku. I scooted mój fotel wokół oceanu do oglądania księżyca blask na wodzie. Myślałem o tym, jak dzień poszedł tylko uśmiechem. Podobnie jak dzieci, miałem zabawy wraz z rodziną. Nie miałem tyle zabawy w chwilę. Zamknęłam oczy, żeby odpocząć od nich nie mam przez cały dzień. Przed Wiedziałem, że ostatnią rzeczą, jaką usłyszałem było fal oceanu tanie gej anonse kolidować z skałach w oddali.

Kolejny tydzień i pół mijały z rodzina przygotowuje się do nadchodzących urodzinach: Lil Heath, Lindsey, a moja. Myślałam o tym, co się dostać dwa dla swoich urodzin. To musiało być coś bardzo miłe.