Stałem nieruchomo

– I tu, domy przybytek – Olga roześmiał się, prowadząc nas w trzecim kierunku korytarza.
– I tu jest łoże małżeńskie, – Olga zachichotał, otwierając drzwi do pokoju. Pokój miał ogromne łóżko i został wyposażony lepiej niż inni, można zauważyć, że w sypialni gospodyni i jej męża.
– W weekend, to jest twój pokój – powiedziała Olga, i uśmiechnął się.
– Cóż … Mimo to, jest to pokój, możemy osiąść na dnie? – Nie bardzo pewny siebie ton, powiedział Diman.
– Przestań! I nawet nie myśl sprzeciwić! Chciałbym również jego brat z oblubienicy, złożony w pokoju gościnnym. A my zakończyć ten spór! – Z bardzo przekonany tonem w głosie powiedziała Olga, wskazując palcem ręki na brata.

asian-1238553_1280

Muszę powiedzieć, że byłem nieco zszokowany, to nic nie mów … Diman – drań jest około perswazji nie było! Będą żyli oddzielnie na podłodze i moim pokoju, który znajduje się pod sali bilardowej, która jest po przeciwnej stronie domu! Poza drabinką z drugiego piętra, przechodzi obok pokoju siostry … i ciekawe do mnie w nocy, moja żona przyjdzie, jak to było pierwotnie, to był plan … to frajerem? Inna siostra Dima miał pewną właściwość rozmowy, mówiła z takim autorytetem i zaufaniem, że szczególnie sprzeciw i, można by rzec – lidera w życiu.

– A więc, chłopaki, wprowadzają się w porządku, po drodze. Ale czterdzieści minut później zejść na kolację – powiedziała Olga i poszedł „kilka” w pokoju.

Stałem nieruchomo, chcąc trzymać nasze rozmowy z „wynalazcy”, ale nie było …

– Andrew, a to, co masz, co? – Okazało się w moim kierunku, Olga powiedział.
– Tak, ja … – zacząłem mamrotać coś w zamian.