Ona przykuty ręce

– MMMF, to boli … Proszę, przestań – błagałem.
– Ciii, wszystko będzie dobrze, przyzwyczaić się trochę – powiedziała, zatrzymując się na chwilę, po czym kontynuował. Oni gładko, ale z oczywistych trudności sex telefon tani w poruszaniu się mój tyłek. Krótko gumowa zabawka zaczęła chodzić mi dość spokojnie, a ból został zastąpiony przez przyjemności, a po silnym pragnieniem poddania mój Marina, jak ona tego pragnie.
– Aaa … Marin, nie mogę! Jestem … – Z tymi słowy, moje nasienie spływały moje uda i zacząłem się trząść z wybiegiem orgazm. Marina zaczęła zwalniać, a następnie położył się na plecach całować jej szyję, kiedy pocałował ją po raz pierwszy.
– Widzę, moja dziewczyna wciąż się podoba? I że „boli, to boli”

– Teraz moja kolej.
– Ale nie jest to kropla sex telefon tani, – Śmiałem się moją małą żonę. – Jeśli istnieją siły może kontynuować.
– Daj przynajmniej w ruchu łóżku, a potem na kolanach stanąć niewygodne.
– Wszystko w porządku, kochanie. Ale potem perestegnu kajdanki, jak dla mnie to będzie wygodne.

underwear-689861_1280

Ona przykuty ręce do łoża i położył mnie na plecach. Po obejrzeniu odszedł jego praca. Małe kroki, przyszła do mnie z nieprzyjemnym błyskiem w oku. Usiadła na moje seksrandki nogi i całował, poczynając od kolana aż do pokrycia moich ud pocałunkami. Kiedy dotarł do mojego fiuta i owinęła pieścił jej wargi językiem, najpierw jeden, a potem drugi jajo, z którego mój bohater natychmiast zaczął się wspinać. Zajęło mi głęboko w gardle z czego prawie warknął z przyjemnością. W chwili, kiedy był gotowy do cum, ona zacisnęła wokół podstawy penisa i jąder cienkie wstążki nie pozwala mi skończyć bardzo długo. To musi być na ustach brzmiało straszliwe rozczarowanie westchnienie, która powiedziała:

– Jest to jedyna dobra, jesteś wciąż seksrandki „stoi” potrzeba.
– Marina, proszę, kochanie, dobrze, pozwól mi skończyć.
– No. A teraz trochę inteligencji w części nóg i umieścić je na moich ramionach! – Ona rozkazał, a ja przestrzegane.

Moja szczęka była pierwsza rzecz, czułem, jak się obudziłam. Dziwny jęk rozległ się gdzieś, i zajęło mi kilka chwil, aby uświadomić sobie, że to ja. Moje usta nie czują się dobrze, a ja szybko zorientował było gag między zębami. Utrzymanie oczy zamknięte, mam nadzieję oszukać ich darmowe sex oferty do myślenia, nadal byłem na zewnątrz, ale mój stłumiony jęk już rozdawane podstęp.

„Wygląda na to, że nasz mały frajerem wrócił do nas,” Słyszałem drwiny głos Robbie zbliżyć się do mnie w tym samym czasie poczułam jego przełączniki zbliża. „Wygląda na to, że potrzebuje trochę zachętę do Wake Up!” Robbie przerywane jego słowa z pięści do moich jelit darmowe sex oferty ułamek sekundy, zanim mogłem poruszać przełączników. Moje oczy wyszły z orbit, a całe powietrze zostało we mnie siłą wyrzucony, a mój żołądek wił się z bólu. Z moimi oczami teraz otwarte, mogłem zobaczyć, że jestem w czyimś niedokończone piwnicy, przywiązany do belki nośnej, ramiona za mną. „Dobrze. Jestem zadowolony, jesteś z powrotem z nami” Głos Robbie stał groźnie zimno. „Chcemy mieć trochę porozmawiać z tobą.”