Julia pochyla się w stronę

Pocałunki …. pasa w dół wzdłuż krawędzi pośladki …. uda, głaszcząc nogi od kostek … cieląt …. ponownie …. kolenochki hip …. widzę, jak mój nasion pozostawia .. .. ściereczką delikatnie bibułą gąbki seksualne zebrać kilka kropli na skórę fotela żartobliwie cała krocza, a następnie delikatnie – wargi pussy, lizać całą ich długość, powoli, kilka razy … I znowu słyszę jęk … naciskać na końcu języka. .. Chylę kolejno każdego z nich, trochę ciągnie, wspinaczka język między nimi, jadę w górę iw dół, próbując dostać się do każdego z wgłębień, które jest ukryte między nimi:

Julia pochyla się w stronę moich ustach, uda szeroko otwarte: palcami rozłożone usta szersza … język ślizga się wzdłuż nich, oblizał się koło wejścia do pochwy, a potem w górę iw dół wzdłuż warg, wokół wejścia …. ponownie. zaciśnięte powoli oblizał łechtaczkę języka, z powrotem w dół do wejścia: Julia zaczyna jęczeć i skręcać: Mocno przycisnął język pieścił ją, jak to możliwe …. szybko wyciągając gąbka wrócił do łechtaczki ssane jego zaciśnięte języka skręcona w prawo zwolniony : to jest wygięty, nogi szeroko rozstawione: lizały od dołu do góry, w prawo, w lewo, lizał ronda zasysane ponownie, jakby wsunął język do jej, niech: Julię na mnie bleary oczy … pragnę raz okrążył kilkakrotnie przy wejściu , spojrzałem do niej …

lingerie-99761_1280

bez brania kilkakrotnie oblizał powoli wzdłuż wszystkich warg sromowych, patrzeć na nią, jego język delikatnie gry z łechtaczki: jeden z jej strony w moje włosy, a druga, że pieścił jej piersi palmowych obrysu chrząstek , jego język i walcowanie clit z boku na bok: znowu dupy … zwolniony, ssać – Release: lekko przyłożył swoje usta i zaczął lizać … gładkie rytmiczne ruchy szczelnie język sprzęgające … oddolnym, z dołu do góry: Julia łukowe. .. jęknął cedzenie … pokazał ciało w ferworze … dłoni na jej włosy łonowe …. I nadal ją lizać … stopniowo wprowadzane do kciuka wolną ręką, aby przenieść go w kółko w środku …. lizać łechtaczkę szybciej szybsze, gęstsze i naciśnij mój język lizać na każdy ruch w górę iw dół … w górę iw dół: szybciej … płakała … drżały jakby z prądem blow … całe jej ciało zdawało się skurcze: nie stop, tylko mocniej przycisnął rękę do kości łonowej, wydaje mi się, jakby pulsuje wewnątrz: i nadal lizać łechtaczkę: trochę szybciej i mocniej języka, ruchy palców vnturi jej tam iz powrotem, stopniowo przyspiesza też: