Co tu gorąco jest

Po kilku sekundach ciepła strużka spermy rozpylany mnie w twarz, a Sasha pociągnął mnie w dupę. Chłopcy zaczęli przywrócić oddech, ja, wszystko w męskiej spermy seks spotkania, stał otdyhivatsya.

– A ty skończysz. On Wipe – powiedział Maxim, rzucając mi serwetkę ze schowkiem.
Jakoś wycierając ciało Ubrałem się i poprosił, aby pozwolił mi wysiąść z samochodu. Okazuje się, że nie byliśmy daleko od mojego domu, a machanie jego zmęczone dupy, udałem się do mieszkania.

Cholera, jak bardzo jest to głupie okno! Ani kolej, ani wyprostować! I tak przez cały dzień. Cholera, dobrze, potwór szefem! Aby dowiedzieć się dokładnie, kiedy popycha jego penisa w tej głupiej dziury – to pewnie odgryzł nafig. No, dobrze, że jest konieczne, aby szkolić się wymyślić, a „ty” – mówi. – „Masza, że nie tylko głupi, głupi, tak też nie rób Chrom użyteczne, a do pracy za późno seks spotkania, że powinienem cię zwolnić, oczywiście, ale ja postanowiłem dać ci jeszcze jedną szansę. Ale mam do pracy, w edukacji, że tak powiem, bo w głowie, choć i to, że nie wiem. jednak ta praca jest dla twojej głowie najbardziej odpowiedni.

couple-731890_1280

” On uśmiecha się, łajdakiem! Cóż, mi wyjaśnić istotę pracy. W biurze, po czym planuje się wakacje, więc postanowił pin – umieścić w sali męskiej w pudełku z otworem w ścianie bocznej napisać na nim „oral wakacje”, również w środku umieścić mnie. Jest oczywiste, dlaczego sex telefon tani. Bastard! Wybierz, powiedzmy, lub zwolnienie od czarnej liście lub dnia pososesh chłopów, a nawet wtedy pisać nagrodę. Oczywiście zgodziłem się. Gdzie ja, głupi, niewykształceni, ale potem znaleźć pracę dla pieniędzy …

… Co tu gorąco jest … On – drzwi zatrzasnęły. Ktoś przyszedł. Cholera, nie widzę nic w tej dziury … przepraszam. Kroki zbliżają. Zatrzymano … Myślałam, co? A co myślisz, dzieciaku, daj spokój, trzymać jeszcze szybciej, a nikt nie był do przodu. I tak, czuję się tam wkrótce w kolejce. Cóż, w końcu … Och, SCF, kóz, nie myć go czasem? Jestem również będzie chore teraz. Cóż, co zrobić sex telefon tani … nos albo coś, przytrzymaj Taak … … wystawiając głowę … cholera-życzę To nie ja … Może rękę do niego? Ale nawet wtedy nazhaluetsya, skunks, a szef powiedział, że gdyby nagle ktoś będzie niezadowolony … Och, lepiej nie myśleć o tym. Dobra, wezmę … Cholera, co za bzdura! Tak szybko, szybko … kurwa, jęki, kozę? Na przykład? Więc nadal nie podoba dalej http://dyskretnalinia.pl

… Ups … moja droga matko … oh … Lope spermy potem … on cho – rok oszczędzać, czy co? Ledwo połknięcia … Hmm-a, dziś w formie bufetu sex oferty, mam jeszcze jedną. Dobra, wyciągnij, Cho tu mamy, dziecko? W piątki nie złożę …

Niebieskie światła migające na mojej zamkniętymi oczami obudził mnie natychmiast.

„Obudził” surowa szept brzmiał w moim pokoju „, szybkie, uciszyć go!”

Gruba ręcznie pokryte usta, i dopiero wtedy postanowiłem spróbować wydają dźwięki. Więcej ręce chwycił mnie i trzymał mnie w dół, ponieważ jeden z latarką sex oferty zbliżył się do mnie, a okazało się, że światło, więc mogłem zobaczyć jego twarzy.

To był Robbie.

„Wygląda na to, że to czas zapłaty, nerd,” Jego oczy były zimne w belce spadając z latarką, a ja w panice sięgnął przełączników. Jego pięści były szybsze, gdyż wiąże się z moją szczękę, a ja zobaczyłem gwiazdy.