Nasza mała dziewczynka lubi to

Nasza mała dziewczynka lubi to … – zaśmiała się w twarz. W tym momencie chciałbym, żeby runąć, starając się zrobić to, złapała mnie za rękę, pchnął w plecy w kierunku pokoju. Kiedy dotarł do łóżka, ja przestałem. Zaczęła mi się rozebrać, a potem popchnął w plecy, więc upadłem na brzuchu na łóżku. I stało się, że mój tył wisi na krawędzi łóżka … Ona delikatnie gładził moje plecy, powoli zbliża się mój papieża. Zdjęła przydatności smaru analny i zaczął smarować mój otwór pierwszym wejściu jednego palca, a następnie dwa. Po chwili zatrzymał się i wstał. Sięgnąłem dłonią, chcąc je czuję się bardziej na jego tyłek. Zauważyła go i podszedł więcej dystansu, próbowałem wstać z frustracji, ale spadł z powrotem na łóżku. Marina nachylił się do mnie i lekko wciśnięty, głowica sztuczny członek wszedł we mnie dość trudne; Ból I szarpnął do przodu, ale mój missus nie pozwolił mi. Mało kto przebywał w tej pozycji, aby przyzwyczaić się nadając jej gładki start, ale stały postęp.
woman-1008881_1280
– MMMF, to boli … Proszę, przestań – błagałem.
– Ciii, wszystko będzie dobrze, przyzwyczaić się trochę – powiedziała, zatrzymując się na chwilę, po czym kontynuował. Oni gładko, ale z oczywistych trudności w poruszaniu się mój tyłek. Krótko gumowa zabawka zaczęła chodzić mi dość spokojnie, a ból został zastąpiony przez przyjemności, a po silnym pragnieniem poddania mój Marina, jak ona tego pragnie.
– Aaa … Marin, nie mogę! Jestem … – Z tymi słowy, moje nasienie spływały moje uda i zacząłem się trząść z wybiegiem orgazm. Marina zaczęła zwalniać, a następnie położył się na plecach całować jej szyję, kiedy pocałował ją po raz pierwszy.
– Widzę, moja dziewczyna wciąż się podoba? I że „boli, to boli”
– Teraz moja kolej.
– Ale nie jest to kropla, – Śmiałem się moją małą żonę. – Jeśli istnieją siły może kontynuować.
– Daj przynajmniej w ruchu łóżku, a potem na kolanach stanąć niewygodne.
– Wszystko w porządku, kochanie. Ale potem perestegnu kajdanki, jak dla mnie to będzie wygodne.

Ona przykuty ręce do łoża i położył mnie na plecach. Po obejrzeniu odszedł jego praca. Małe kroki, przyszła do mnie z nieprzyjemnym błyskiem w oku. Usiadła na moje nogi i całował, poczynając od kolana aż do pokrycia moich ud pocałunkami. Kiedy dotarł do mojego fiuta i owinęła pieścił jej wargi językiem, najpierw jeden, a potem drugi jajo, z którego mój bohater natychmiast zaczął się wspinać. Zajęło mi głęboko w gardle z czego prawie warknął z przyjemnością.