Moje bi-love zaczął jakiś czas temu

Moje bi-love zaczął jakiś czas temu … Moja żona (Marina) był zwolennikiem eksperymentów w seksie. Ożenił się z nią, jesteśmy trzy i pół roku. Gdy ją poznałem wiele lat temu, była świętoszek spokojny, a nawet „dziewczynka”, dziwne, ponieważ zmienił się na przestrzeni lat. Ale nie będzie daleko w przeszłości …
women-418452_1280
Raz, po burzliwej nocy, rozmawialiśmy, kiedy po raz pierwszy mówił o mnie jako dziewczynę. Potem powiedział „nie”, ale myśl zatopiony w duszy długo o tym myślałem i ostatecznie zdecydował się mówić. Jednak los postanowił inaczej …

Kilka tygodni po tym, przychodzi po pracy, miałem niespodziankę. Powiesił kurtkę, odwrócił się i czułem się jak mój powrót przystawki kajdanki, ja gorączkowo przeszedł co ja zrobiłem … BDSM zorganizowaliśmy czasem, jeśli jeden z nas jest winny … potem poszedł pocałować w usta.

– Cześć, kochanie, nie chce mi nic powiedzieć?
– Kochanie, co ty? – Starałem się przedstawić niespodziankę.
– Wiem wszystko.
– W jaki sposób? (W tym momencie pomyślałem, że podejrzewała, zdrady, czy coś)
– Nie zapomnij zakładkę z forum powinny być zamknięte.

Wtedy zdałem sobie sprawę, kim była, po prostu zapomniał zamknąć kartę z gejowskim forum Odprężyłem wiedząc, że nie mam nic złego. Dopiero teraz zauważyłem, zauważalny garb na dżinsów. Łapanie moje oko, ona przytuliła się do mnie, że oparłem taśmę krokową (w naszym domu, było niewielu, jeśli, na przykład, nie może dłużej lub dwie dziury). Czując presję mojego penisa zaczął wstawać, too.

– Nasza mała dziewczynka lubi to … – zaśmiała się w twarz. W tym momencie chciałbym, żeby runąć, starając się zrobić to, złapała mnie za rękę, pchnął w plecy w kierunku pokoju. Kiedy dotarł do łóżka, ja przestałem. Zaczęła mi się rozebrać, a potem popchnął w plecy, więc upadłem na brzuchu na łóżku. I stało się, że mój tył wisi na krawędzi łóżka … Ona delikatnie gładził moje plecy, powoli zbliża się mój papieża. Zdjęła przydatności smaru analny i zaczął smarować mój otwór pierwszym wejściu jednego palca, a następnie dwa. Po chwili zatrzymał się i wstał. Sięgnąłem dłonią, chcąc je czuję się bardziej na jego tyłek. Zauważyła go i podszedł więcej dystansu, próbowałem wstać z frustracji, ale spadł z powrotem na łóżku. Marina nachylił się do mnie i lekko wciśnięty, głowica sztuczny członek wszedł we mnie dość trudne; Ból I szarpnął do przodu, ale mój missus nie pozwolił mi. Mało kto przebywał w tej pozycji, aby przyzwyczaić się nadając jej gładki start, ale stały postęp.